Wszystkie przesyłki zapakowane są w sposób dyskretny, który nie wskazuje na zawartość opakowania.

TOP 5 gadżetów erotycznych dla par

Choć gadżety erotyczne kojarzone są czasem z chwilami przyjemności spędzanymi w pojedynkę, zastosowanie tych akcesoriów jest znacznie szersze i nie wyczerpuje się na zabawach solo. Z równym, a może i nawet z większym powodzeniem gadżety erotyczne mogą być wykorzystywane podczas seksu z partnerem lub z partnerką. Zabawki erotyczne dla dwojga to znakomity sposób na urozmaicenie swojego życia seksualnego i wprowadzenie do niego nieco egzotyki i pikanterii. Wybór akcesoriów erotycznych dla par jest na tyle szeroki, że z pewnością wszyscy kochankowie wybiorą spośród nich coś dla siebie. W ofercie znajdzie się zarówno coś dla osób, które cenią sobie delikatne pieszczoty, jak i coś dla osób, które wolą ostrzejsze przygody.

W wyborze odpowiednich gadżetów erotycznych dla par może pomóc ranking najlepszych akcesoriów. Są wszak pośród nich takie, które są szczególnie chętnie wybierane przez klientów. Nie należy się jednak przesadnie sugerować tym, które dokładnie miejsce zajmuje dana zabawka. Najważniejsze jest, by odpowiadała ona naszym preferencjom.

Wibrator dla par We-Vibe Chorus

Zdecydowany lider pośród gadżetów erotycznych dla par. Już sama jego kolorystyka jest zachęcająca i miła oku – akcesorium to dostępne jest w wersji różowej bądź turkusowej. Składa się na nie zarówno część, która stymuluje łechtaczkę, jak i element penetrujący pochwę. Całość jest zaś sterowana zdalnie za pomocą pilota. Stwarza to absolutnie wyjątkowe możliwości. Dzięki takiemu sposobowi działania partner jest w stanie dawkować kobiecie doznania na odległość, nawet z innego pokoju. A dziesięć poziomów stymulacji to naprawdę szeroka gama doznań.

Wibrator dla par We-Vibe Jive

Działa na podobnej zasadzie co Chorus, jednak wyprodukowany jest specjalnie z myślą o stymulacji punktu G. Jego jajkowato-kulkowy kształt idealnie dopasowuje się do pochwy, dzięki czemu wibracje mogą odpowiednio zadziałać na najważniejsze i najbardziej wrażliwe punkty.

Wibrator dla par We-Vibe Unite

Kolejny świetny produkt od firmy We-Vibe. Jego niewątpliwą zaletą jest to, że stwarza partnerowi możliwość penetracji podczas pracy urządzenia. Połączenie doznań dawkowanych przez elektroniczne urządzenie i przyjemności płynącej z ciała kochanka to naprawdę wyjątkowo rozkoszna synteza doświadczeń.

Dwustronne dildo analno-waginalne

Znakomity gadżet dla par, które w swoje intymne momenty lubią włączać doznania analne. Dwustronne dildo z końcówkami zaprojektowanymi specjalnie z myślą o konkretnym rodzaju stymulacji umożliwia wyjątkowe połączenie partnerów, które bez tego gadżetu byłoby niemożliwe.

Realistyczne podwójne dildo

Dwustronne dilda nadają się nie tylko do stymulacji analno-pochwowej, lecz również do jednoczesnej penetracji dwóch wagin. Dla pań, które otwarte są na doznania z innymi kobietami, świetnym gadżetem będzie realistyczne podwójne dildo. Jego niewątpliwym atutem jest poza długością niezwykle autentyczny wygląd, który do złudzenia imituje prawdziwego penisa z wszystkimi jego żyłkami i zgrubieniami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *