Wszystkie przesyłki zapakowane są w sposób dyskretny, który nie wskazuje na zawartość opakowania.

Najpopularniejsze gadżety erotyczne dla mężczyzn

Zabawki erotyczne dla mężczyzn są prawdopodobnie najlepszym sposobem na podniesienie jakości życia nie tylko erotycznego, szczególnie gdy jesteśmy niespokojni, znudzeni i napaleni jednocześnie. Wiesz, co sprawia, że każdy dzień może być przyjemniejszy? Zabawki i gadżety erotyczne. Tak, te dla mężczyzn. Spraw, żeby twoje dłonie odpoczęły, a ciało doświadczyło nowych doznań. Wybraliśmy kilka prostych gadżetów dla panów, które urozmaicą nie tylko erotyczne życie.

Kajdanki

Cholernie szeroki i jakże prosty wybór. Możesz zdecydować się na np. kajdanki z czarnych piórek albo obszyte futerkiem, kolcami, ozdobione kokardą lub tasiemką. Opcjonalnie wybór może paść na profesjonalne kajdanki „50 shades of Grey”. One naprawdę są profesjonalne. Ich konstrukcja wzorowana jest na prawdziwych kajdankach używanych przez amerykańskich policjantów. Oglądałeś „50 twarzy Greya”? To doskonała komedia dla doświadczonych pasjonatów tych cięższych i bardziej finezyjnych erotycznych doznań. Taki lekki klaps lub pocałunek. Dobry jednak na początek, żeby rozruszać ukochaną, albo ukochanego czy ukochanych.

Zaletą kajdanek jest prostota użycia i szerokie zastosowanie. Dobre na początek i grę wstępną. Trochę bardziej skomplikowane są konstrukcje na ręce i nogi oraz np. z pasem na szyję. Przy ich użyciu konieczne jest użycie obu rąk, co niespecjalnie może być wygodne.

Alternatywnie kajdanki mogą zostać użyte w prewencyjnym celu w różnych sytuacjach, np. podczas rozmowy, która przybiera nie taki kierunek, jakbyśmy sobie tego życzyli. Po prostu, nie trać czasu i skuj JĄ! To wspomnienie zostanie do końca życia, ale jest obarczone ryzykiem odpowiedzialności karnej. Pff.

Lalka erotyczna

To coś raczej dla samotnych mężczyzn stawiających na ekonomię, samowystarczalność i komfort psychiczny. Wybór jest duży, a poszukiwanie tej jedynej może zająć sporo czasu. African queenmilfasian girl, latino baby, klasyczna Becky czy Jessica, blondie. Do wyboru, do koloru.

Niepodważalną zaletą lalek jest to, że zawsze są chętne i gotowe. I milczące, o ile nie masz przy sobie ostrych przedmiotów. Nie powinieneś, ale to ty powinieneś być ostry. Pamiętaj, że nie ma nic przyjemniejszego niż zapach lateksu (i WD-40) o poranku. Zakup nie jest obarczony ryzykiem. Jak lalka się znudzi, można dokupić nową, by rozpocząć eksperymenty w trójkącie. Opcjonalnie sprezentuj ją kumplowi. Jego mina, gdy będzie rozpakowywał ją przy całej rodzinie i dzieciach – bezcenna.

Seksowna maska

Jeden z ciekawszych akcesoriów – nie tylko tych skórzanych – z kategorii BDSM. Wydaje się, że nie służą żadnemu określonemu celowi, ale ich główna siła to oddziaływanie psychologiczne. Maski i kaptury od dawna kojarzą się z przestępczością, karą i zadawaniem bólu, jednocześnie wzbudzają strach i tajemnicę. Czy zastanawiałeś się dlaczego większość superbohaterów nosi maski?! Na pewno nie po to, żeby zachować anonimowość i nie być rozpoznanym.

Generalnie świetny wybór dla tych, którzy chcą podostrzyć atmosferę w sypialni. Dobra alternatywa dla knebla. Częsty w tego typu maskach suwak – całkiem sporych rozmiarów – prezentuje się naprawdę dobrze. Ponadto przy użycia knebla może być problem z wypowiedzeniem „słowa bezpieczeństwa”. Faceci z fantazją mogą pomyśleć o zakupie maski koronkowej lub siateczkowej z wycięciami na oczy.

Wskazówka prosto od profesjonalistów – cudowny starszak na wredną teściową, także w tych „lekkich wersjach”.

Pierścień

„Kogucia” biżuteria jest noszona wokół podstawy penisa, a czasami jąder. Jej celem jest sprawienie, aby erekcje były twardsze, większe i dłuższe. Pierścienie robione są z różnych materiałów – od elastycznego silikonu i gumy, po skórę i metal. Polecamy te ostatnie. Tworzywo sztuczne czy plastik wydają się niepewne, choć z pewnością mają większe możliwości dopasowujące. 

Pierścienie mogą zwiększyć doznania, co w efekcie może sprawić, że masturbacja, seks oralny i stosunek będą o wiele przyjemniejsze. To efekt działania – pierścienie spowalniają przepływ krwi i przedłużają doznania. Dostępne są w wielu rozmiarach i z dodatkowymi funkcjami jak wibrowanie. Ich funkcjonalność jest szeroka, ale ma swoje ograniczenia. Nie jest wskazane używanie ich dłużej niż pół godziny oraz dobrą praktyką jest wykorzystanie lubrykantów, np. w celu łatwiejszego zdjęcia lub włożenia. Alternatywnie gadżet można zastosować jako brelok lub prezent. Pierścień jest prosty, niedrogi i daje wiele do myślenia bez względu czy używa się go samemu czy z kimś. 

Bat

Jest to gadżet wymagający wprawy, więc lepiej przemyśl ten zakup zanim zaczniesz władać biczem jak Indiana Jones. Życie to nie film, choć warto się inspirować. Uderzenia w okolice kręgosłupa, nerek i szyję, nie wspominając o twarzy są diabelsko bolesne. To samo tyczy się stawów jak kostki, kolana czy łokcie. Niespecjalnie również się sprawdzi, jeśli używasz gadżetu nr 2 lub – w przypadku alternatywnego zastosowania – do strofowania dzieci czy zwierząt (ale próbować możesz, nie bierzemy jednak odpowiedzialności za twoje działania!). Bat tworzy cudowne trio z maską i kajdankami. Jeśli nie wiesz, co z nim zrobić lub jak go zdobyć, daj go żonie w prezencie. Piekielnie rozkoszne doświadczenia wymagają nieziemskich podstępów.

To tyle, jeśli chodzi o nasze propozycje. Mamy nadzieję, że spróbujesz choćby jednego z prezentowanych gadżetów. Pamiętaj twoja pasja czeka, aż dogoni ją odwaga. Łatwość doświadczenia nowych doznań masz tuż pod ręką.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *