Wszystkie przesyłki zapakowane są w sposób dyskretny, który nie wskazuje na zawartość opakowania.

Najpopularniejsze gadżety erotyczne dla kobiet

Połóż się, wyłącz telefon i zacznij przeżywać niesamowite orgazmy. Zasługujesz na przyjemność i chwilkę zapomnienia.Gadżety erotyczne są niezłym uatrakcyjnieniem życia erotycznego. Brzmi banalnie, ale zastanów się, jakie zapewniają korzyści. Można ich używać samej, jak i z partnerem lub partnerkami. Mogą być też dodatkowym bodźcem do eksperymentów podczas gorących nocy z drugą połówką.

Wibrator

Klasyka erotyki. Każda, ale to naprawdę każda kobieta powinna go mieć. Jeśli nie, takie postępowanie to erotyczny kryminał w najczystszej postaci. Nie do końca pewne jest, czy należy traktować go jeszcze jako gadżet czy już jako pełnowartościowy sprzęt domowy podstawowej potrzeby, jak suszarka, lokówka czy golarka. 

Wybór jest tak ogromny, że już można przebierać nogami z niecierpliwości albo podniecenia. Łechtaczkowe, stymulujące punkt G, z funkcją elektrostymulacji, z wypustkami, motylkowy, crush, pulsacyjny, rotacyjny, dyskretny albo i wprost przeciwnie, z przyssawką, dla par, z cyberskóry, wyprofilowany, żelowy, szklany, metalowy, żylasty, do podwójnej penetracji, BBC, lelo… A jeśli zastanawiasz się, jakiego rodzaju stymulacji potrzebujesz, możesz wybrać 2, albo i 3 różne wibratory. 

  1. Wskazówka profesjonalistek nr 1: warto zainwestować w dobrej jakości lubrykant. 
  2. Wskazówka nr 2: nie pożyczaj, a już tym bardziej swojemu partnerowi.

Knebel

Świetne narzędzie do zwiększania poczucia bezradności i niepokoju podczas zabaw BDSM. Niektórzy czerpią większą przyjemność erotyczną, używając knebla w roli uległej lub dominującej. Knebla można też użyć do karania i kontroli, a zatem może być wykorzystywany jako forma upokorzenia. Szeroki wybór – kulkowe, eleganckie, w kształcie penisa, wiązany albo na łańcuszek. Na początek, gdy jeszcze nie wiemy jak daleko można się posunąć, najodpowiedniejsze do erotycznych zabaw będą skórzane lub podłużne. Alternatywnie można knebla użyć, żeby ukarać swojego faceta w prawdziwie diabelski sposób. Wymaga to jednak odpowiedniego planu oraz dodatkowych akcesoriów. Wspomnienia na pewno będą bezcenne, szczególnie gdy zdecydujesz się ukarać ukochanego gadżetem nr 1.

Obroża i smycz

Podstawowe wyposażenie domin. Jeśli nie wiesz jak użyć, sprawdź na psie. Łatwiej nałożyć, gdy użyjesz gadżetu nr 5. Uważaj z niespodziankami, bo twój mężczyzna może ci zaserwować podobną. I weź pod uwagę, że on może mieć nie tylko kajdanki, ale i bat!

Kulki gejszy

Artefakt używany od starożytności. Pochodzi z Japonii, gdzie korzystały z niego gejsze. To wystarczy za rekomendację. Kulki mają dwa główne zastosowania – do poprawy kondycji okolic miednicy oraz stymulujące przyjemność seksualną. Drgania wytwarzane przez kulki ćwiczą mięśnie pochwy i Kegla. Poprawiają kondycję i zwiększają elastyczność. Wymagają ruchu, więc nie sprawdzą się w biurze i zawodach, wymagających minimalnego poruszania się. Jeśli jesteś sekretarką, pomyśl o np. majteczkach z wibratorem na pilota lub motylku. I tak, nie chodzi o te latające.

Bielizna

Myślisz o fikuśnych majteczkach z rozcięciem? A może o seksownym, przylegającym do ciała body lub burgundowej, prześwitującej haleczce? Wszystko co poprawi twoje kobiece samopoczucie będzie właściwym wyborem. Jeśli twój wybór jest przeznaczony dla twojego partnera (albo partnerów czy partnerki), miej na uwadze, żeby ciuszki były łatwe w zdejmowaniu. Uwaga, bielizna erotyczna jest obarczona pewną dozą ryzyka. Może się spodobać twojemu partnerowi, który zacznie nosić taką samą.

Gadżety erotyczne mają dobroczynny wpływ na życie erotyczne. Pozwalają doświadczać kobietom, mężczyznom, parom i grupom szereg wspaniałych doznań. W samodzielnych robótkach gadżety pozwalają m.in. odkrywać punkt G i inne strefy erogenne bez poczucia presji, by zadowolić partnera w tym samym czasie. Mogą też posłużyć jako prezent czy też mogą mieć inne zastosowanie w życiu. Bądź co bądź nawet w erotycznych zabawach można nauczyć się życia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *